Tarnowskie Góry, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. cen transferowych (Nr ref.: CT/TG)

Tarnowskie Góry

ECDDP Sp. z o. o. jest jedną z największych i najszybciej rozwijających się polskich firm doradztwa podatkowego. Świadczymy usługi doradcze zarówno w kraju, jak i za granicą. W związku z dynamicznym rozwojem Departamentu Cen Transferowych obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. cen transferowych
(Nr ref.: CT/TG)

Opis stanowiska:

&#61692; sporządzanie opinii podatkowych
&#61692; bieżące doradztwo w zakresie cen transferowych
&#61692; sporządzanie artykułów o tematyce podatkowej
&#61692; przygotowywanie dokumentacji cen transferowych
&#61692; uczestnictwo w projektach z zakresu doradztwa podatkowego

Wymagania:

&#61692; wykształcenie wyższe prawnicze/ekonomiczne lub pokrewne
&#61692; bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych
&#61692; minimum dwa lata doświadczenia w dziedzinie doradztwa, zwłaszcza w zakresie cen transferowych
&#61692; mile widziane uprawnienia doradcy podatkowego
&#61692; komunikatywność oraz wysokie umiejętności interpersonalne
&#61692; komunikatywna znajomość języka angielskiego
&#61692; umiejętność analizy materiałów o charakterze ekonomiczno-prawnym
&#61692; czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

&#61692; pracę w jednej z największych firm doradztwa podatkowego w Polsce
&#61692; atrakcyjne warunki zatrudnienia
&#61692; możliwość uczestniczenia w interesujących sprawach prawno-podatkowych

Kontakt:
CV i list motywacyjny proszę przesłać na podany adres e-mail, w tytule proszę wpisać numer referencyjny stanowiska. Prosimy o podpisywanie dokumentów imieniem i nazwiskiem, zarówno CV jak i LM prosimy o umieszczanie w jednym pliku.

joanna.rokita@ecddp.pl/

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych D. U. Z 2002r. Nr 101 poz. 923 ze zm.).

Ogłoszenie dodane: Sroda, 17 Pazdziernik, 2012  14:31

Identyfikator: 420856

Wyświetleń: 2295