Tarnowskie Góry, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Geko - Kart Sp. Z O.o.,

Tarnowskie Góry/Krupski Młyn

Typ ogłoszenia: Dam Prace

GEKO - KART Sp. Z o.o.,

Firma Geko-Kart Sp z o.o. z siedzibą w Krupskim Młynie, producent opakowań z tektury i kartonplastu zatrudni do oddziałów w Krupskim Młynie i Tarnowskich Górach:

Magazyniera

Główny zakres obowiązków/ Opis stanowiska:

- Rozładunki i załadunki materiałów
- Obsługa magazynowa produkcji
- Generowanie i weryfikacja dokumentacji związanej z gospodarką magazynową
- Obsługa czytników przemysłowych
- Udział w inwentaryzacjach

Poszukujemy kandydatów o następującym profilu:

- Wykształcenie średnie;
- uprawienia do obsługi wózków widłowych z napędem silnikowym + wymiana butli gazowych;
- wiedza z zakresu gospodarki magazynowej;
- udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera;
- uczciwość, odpowiedzialność;
- zaświadczenie o niekaralności;

Kandydata powinna cechować: komunikatywność, obowiązkowość, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
- Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę;
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;
- Miłą atmosfera pracy w dynamicznym zespole;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mailowy kadry@geko-kart.pl/l

W temacie prosimy podać: Rekrutacja_Magazyn

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.07.1997 o ochronie danych osobowych&#8221;, Dz. U. Nr 133, poz. 883.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 10 Luty, 2012  13:57

Identyfikator: 375723

Wyświetleń: 5793